Author: r***g
Date:
Review: Bought this for my face, surprisingly, it sticked on my face really well (lasted all day even though I’m sweating).
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 1 ngôi sao năm cánh pha lê
Price: 22.600₫
Original Price: 24.000₫
| Material | ABS |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Trọng lượng tịnh | 7 g |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| Chiều rộng | 7 cm |
| Chiều dài | 12 cm |
| SKU | sb251204396944065195 |
Author: r***g
Date:
Review: Bought this for my face, surprisingly, it sticked on my face really well (lasted all day even though I’m sweating).
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 1 ngôi sao năm cánh pha lê
Author: Y***7
Date:
Review: Amazing as well thanks sheinn
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 1 ngôi sao năm cánh pha lê
Author: m***s
Date:
Review: very nuce for makeup or nail stickers!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 1 ngôi sao năm cánh pha lê
Author: v***o
Date:
Review: My son's loves it🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 1 ngôi sao năm cánh pha lê
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm